У рамках відзначення Дня молоді відбувся круглий стіл з представниками міської влади та молоддю міста, що мав назву «Майбутнє міста очима молоді». Знаковим є те, що на даному круглому столі було присутньо понад 70 молодих людей з різних сфер життя міста.

У ході проведення круглого столу всі бажаючі могли особисто поставити питання, що їх цікавлять міському голові Артему Семеніхіну, та обговорити з ним свої пропозиції щодо урізноманітнення життя та вирішення проблем молоді міста.

«Попри свій юний вік молодь нашого міста глибоко переймається його проблемами та готова направляти максимум зусиль для їх вирішення, це стає зрозумілим з тих, уже дорослих питань, які мені сьогодні поставили. До того ж у представників молоді є ціла низка креативних та корисних для міста пропозицій, багато з яких ми сьогодні встигли обговорити і вони обов’язково будуть реалізовані та втілені в життя», – зазначив міський голова Артем Ссеменіхін після спілкування з молоддю.

Після тривалого та змістовного діалогу відбулося нагородження грамотами міського голови молоді нашого міста. Відзнаки отримали більше 50 осіб, які протягом року активно долучалися до громадського життя міста. Отримати відзнаку особисто з рук очільника міста для юнаків та дівчат було надзвичайно приємно.

Також у рамках круглого столу до уваги молоді був представлений публічний звіт про роботу відділу у справах молоді та спорту за рік від минулого дня молоді до теперішнього та анонсовано найближчі масштабні молодіжні заходи, що чекають наше місто.

«Я працюю за правилом – жодних рішень для молоді, без участі самої молоді. Адже те, що потрібно та актуально для молодих мешканців нашого міста крім них достовірно ніхто не скаже, тож  вирішувати, що для них є актуальнішим також повинні вони», – зазначає начальник відділу у справах молоді та спорту.