У рамках відзначення Дня молоді на центральній площі міста  відбувся фестиваль електронної музики «SUMMER MUSIС FESTIVAL». 5

В ньому прийняли участь 4 діджеї з міста Конотоп а саме: DJ Lis, DJ Fultonixx, DJ D.Cooper, DJ Life, а допомагав підтримувати настрій публіки МС Малиновський. Виступи тривали з 18.00 майже до 23.00. Впродовж всього часу площа біля МЦКІД «Кінотеатр «Мир» була наповнена молоддю, яка танцювала, стрибала, підспівувала та загалом чудово відпочивала у переддень свого свята.

«Це перший у нашому місті такий масштабний фестиваль електронної музики, що я пам’ятаю. Нам було дуже приємно грати, адже публіка нас неабияк підтримувала. А кількість людей, які прийшли подивитися на наш захід приємно вразила всіх нас», – зазначає Микола Борко, він же DJ Life.

«Сьогодні дехто з DJ, що грали на сцені казав мені, що збулась їх маленька мрія – в центрі міста відбувся подібний фестиваль. Тож час братися за втілення трохи більшої мрії молоді, щоб подібний фестиваль тривав всю ніч і до виступів на ньому долучилися популярні DJ зі всієї України», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

132