DSC07908(1)21 червня 2016 року міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ міської ради у справах молоді та спорту, Конотопський міський осередок Сумського відділення Національного Олімпійського комітету України спільно з заміським дитячим оздоровчим табором «Мрія» організували та провели спортивно-масовий захід у рамках святкування Олімпійського дня в Україні.
При чудовій сонячній погоді на свіжому повітрі 82 дітей оздоровчого табору взяли участь у змаганнях з бігу на дистанції 30, 40, 50 та 60 метрів, а підсумком, як завжди, став масовий забіг усіх охочих.
Всі учасники спортивного заходу отримали незабутні враження, масу позитивних емоцій і ще раз усім довели, що заняття фізичною культурою і спортом – корисні.
Переможці були нагороджені грамотами та призами від Конотопського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Отже, такий захід сприяє розвитку і формуванню інтересу та позитивного ставлення до фізичної культури, спорту, Олімпійського руху та здорового способу життя, вихованню почуття патріотизму, гордості за Україну.