У День молоді, 26 червня, на центральній площі міста відбувся святковий концерт, у якому прийняли участь місцеві виконавці та колективи. 11

Концертна програма була наповнена різноманітними художніми номерами, серед яких були представлені бальні та сучасні танці, пісні у виконанні сольних співаків та цілих колективів, репертуар яких також відповідав будь якому смаку. Загалом концертна програма складалась з майже 30 художніх номерів та тривала майже 2 години.

Фіналом концерту став виступ молодого рок-гурту  «Wrong Habit». Хлопці грають разом близько року, однак гурт стрімко розвивається, вони вже мають кілька записаних пісень, що активно звучать по місцевому радіо. Учасники гурту також можуть похвалитися у своїй програмі й власними піснями. До того ж, як стало зрозуміло в ході концерту, у гурту вже є своє коло шанувальників, які неабияк підтримують юних виконавців під час їх виступів.

«Концерт вдався, не було жодного моменту, який мені б не сподобався. Всі виконавці, виходячи на сцену дарували глядачам не тільки свій талант а й частинку душі, що неабияк підігрівало публіку. Та й  хлопці з рок-гурту впоралися зі своїм завданням повністю, їх кілька разів кликали виконати щось на біс.» – зазначає Ігор Коломійченко, один з організаторів заходу.

12«Цьогоріч святкування дня молоді виявилося надзвичайно масштабним, в рамках його відзначення відбулося 7 заходів, такі як  перший міський фестиваль електронної музики «SUMMER MUSIС FESTIVAL»,  арт фестиваль «Miraсle Colours», круглий стіл з представниками міської влади та молоддю міста, що мав назву «Майбутнє міста очима молоді», міський чемпіонат з паркур/фрірану, змагання з пляжного волейболу та  з техніки водного туризму, змагання з боксу, святковий концерт до Дня молоді. То ж хотілося б подякувати всім, хто долучався до організації та проведення даних заходів, адже всі разом ми зробили чудове свято для молоді нашого міста», – зазначила Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.13