23Під головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І. 29.06.2016 о 13:30 у малому залі виконавчого комітету Конотопської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, де були заслухані питання нарахування застрахованим особам заробітної плати, у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством.

На засіданні було заслухано 3 керівники суб’єктів господарської діяльності, які надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімальної. Керівникам СПД, що не з’явилися на засідання робочої групи будуть направлені листи щодо надання пояснення недотримання ними мінімальних гарантій оплати праці, в разі ігнорування дані підприємства будуть включені в перелік підприємств для перевірки щодо дотримання трудового законодавства на даних підприємствах головним інспектором управління Держпраці у Сумській області. Робочою групою прийняті відповідні рішення.

З 01.01.2016 по 29.06.2016 було проведено 4 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, заслухано      32 керівники суб’єктів господарської діяльності.

Підводячи підсумки засідання, голова міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслив, що робота щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.