IMG_20160625_134643У рамках відзначення Дня Молоді відбулися змагання з паркур/фрірану. У них прийняло участь  близько 20 молодих спортсменів нашого міста, також завітали гості з м. Черкаси.

Змагання відбувалися у двох вікових категоріях: дітей та дорослій категорії. Попри шалену спеку в ході своїх виступів учасники викладалися на повну, чим подарували глядачам велику кількість позитивних емоцій. Приємно зазначити, що з кожним роком до лав любителів паркуру приєднується все більше конотопців.

У категорії діти перше місце посів Козейчук Ярослав, друге Флес Євген, третє Бондарчук Дмитро. У дорослій категорії 1 місце здобув гість з м. Черкаси Сингер Руслан, друге місце – Пасушенко Валерій, третє – Юрченко Дмитро.

Окрасою змагань став показовий виступ засновника міської команди з паркур/фрірану «Art motion» Сергія Каравана.IMG_20160625_132438

«Наш обов’язок – підтримати та надати можливість підростаючому поколінню розвивати себе, займатися улюбленим видом спорту, проводити вільний час з користю. Проведення подібних змагань вже стало традиційним у нашому місті. І щоразу до участі у них долучається все більше молоді», – зазначає начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

IMG_20160625_132106