Нещодавно у с.Жолдаки Конотопського району Сумської області закінчив оздоровчу зміну справжній молодіжний оздоровчий табір наметового типу. Табір наметового типу «Уроки виживання» є проектом Молодіжної організації студентів «Новий час» у рамках Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Фонд «Відродження»  засновано у квітні 1990 року. Він входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Місія Міжнародного фонду «Відродження» – фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. Фонд розподіляє гранти між організаціями, що працюють на розвиток суспільства. Самостійно чи в партнерстві з іншими організаціями, фонд ініціює та втілює проекти, важливі для соціального та політичного розвитку України.

Саме тому проект «Уроки виживання» був підтриманий таким серйозним та всесвітньо відомим утворенням як фонд «Відродження».

Мета проекту – створити умови для соціалізації та адаптації дітей із кризових сімей шляхом організації діяльності 2-х змін оздоровчо-відпочинкового наметового табору «Уроки виживання».

Саме у цьому таборі під мальовничими соснами Жолдаків на дітей із кризових сімей чекали найнеймовірніші пригоди: нічне орієнтування, туристичні походи, командні ігри, спортивні змагання, байдаркові сплави, перегляд фільмів, дискотеки на свіжому повітрі та пісні біля нічного вогнища. Адже молодь прагне до активного та змістовного відпочинку. Всі ми за здорове життя, за розвиток особистості, за нових друзів та нові враження.

Не дивно, що «Новий час» збирає під своєю егідою лише молодих, енергійних та ініціативних, тих, хто прагне жити на повну, змінюючи своє життя на краще. Життя своє та життя інших.

Грищенко Т.В., віце-президент МОС «Новий час»