День молоді – день позитиву та веселощів! Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і DSC_0173досягненнями.

Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту провели спортивні заходу з нагоди Дня молоді.

24 червня 2016 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Рябошапка, 9 пройшли змагання з силових вправ (жим лежачи), переможцем змагань став Маірко Владислав, ІІ місце – Бочкун Роман, ІІІ місце – Бондар Артем.

25 червня 2016 року на спортивному майданчику Політехнічного технікуму відбулись змагання з міні-футболу, перше місце здобула команда «Порт», ІІ місце – «Житловий масив», ІІІ місце – «КВРЗ».

26 червня 2016 року на міському пляжі «Кандибіна» відбулись змагання з волейболу та техніки водного туризму. У змаганнях з волейболу, перше місце здобула команда «Ветеран», ІІ місце – «Молодіжна», ІІІ місце – «КВРЗ». У змаганнях з техніки водного туризму, найкращий результат показала команда у складі – Покрова Владислав та Сахно Назар, ІІ місце – Шевцов Олександр та Мельников Роман, ІІІ місце – Копилов Владислав та Воловод  Дмитро.

Переможці були нагороджені грамотами та призами від Конотопського міського центра  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Всі бажаючи, які відпочивали на пляжі, як дорослі так і діти, мали чудову можливість безкоштовно покататися на байдарці та отримати безліч незабутніх емоцій, позитиву та адреналіну.

Тож такі спортивно-масові заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення нашої молоді до постійних занять фізичною культурою та спортом.