20 червня українці усього світу відзначають річницю створення основного закону нашої держави – Конституції України. Активну участь у загальноміських святкових закладах взяли і заклади культури міста.ku2

Цього святкового дня вони презентували мешканцям та гостям міста, окрім вже традиційних для цього свята урочистостей біля пам’ятника Т.Г.Шевченку по пр.Миру та пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні власні патріотичні проекти. 
Працівники міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського запропонували присутнім пересувну історичну виставку створену українським товариством «Меморіал» під назвою «Народна війна. Пробудження України 1917-1932 роки», в якій на 19 хронологічно викладених плакатах відображено буремні події національно-визвольних змагань. 
Працівниками міської централізованої бібліотечної системи було оформлено книжкову виставку «Конституція – оберіг нашої держави», на якій була представлена література правової тематики та фотодокументи з історії створення Конституції України, з її сивої давнини до сучасності та проведено майстер-клас «Квітка миру», під час якого кожен міг долучитися до виготовлення квітки з паперу у жовто-блакитних кольорах національної символіки в техніці орігамі.
kuХудожні колективи та працівники міського будинку культури «Сучасник» на танцювальному майданчику в міському парку культури і відпочинку провели майстер-класи з хореографічного мистецтва «Танцювальне містечко» та конкурсно-розважальну програму для молоді міста «Я – українець!». Присутні на заході мали змогу вивчити елементи та хореографічні композиції з народної та бальної хореографії.
Біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» у рамках проекту «Музична подорож країнами Європи. Зупинка Конотоп» було проведено концерт вуличної музики «Арт – music in our life» за участю представників міського будинку культури «Зоряний» – членів клубу любителів гітари (керівник Микола Таскаєв) та Марини Люшиної, учні та викладачів дитячих музичних шкіл міста, викладача дитячої школи мистецтв Людмили Пустовойтової. Неформатним ведучим заходу став Олег Єршов, який створив незабутню атмосферу свята. Вперше відвідувачі заходу мали змогу побачити дивовижне інструментальне виконання музики. Присутні познайомились з новими музичними стилями музики: перформенсом та акустичною музикою. Родзинкою заходу стало виконання пісень та віршів на бандурі, гітарі, скрипці, саксофоні, західноукраїнській дримбі та трембіті. 
Приємні враження та позитивні емоції отримали всі відвідувачі святкових заходів.ku1