На початку сесії зареєструвався 31 депутат міської ради із 36. На сесії були присутні:  начальник Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції вseeesiy2 Сумській області Нештенко Олексій Анатолійович, керівник Конотопської місцевої прокуратури Сегида Сергій Миколайович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Чеботарьов Юрій Юрійович, старший співробітник Конотопського відділу управління СБУ Дубина Юрій Григорович, члени виконавчого комітету Конотопської міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

14 сесія була першою сесія, в якій було застосовано електронну систему голосування «Віче». Отже, першим питанням сесії було розглянуто питання «Про внесення змін до Регламенту Конотопської міської ради 7 скликання», яке регламентувало роботу системи «Віче».

Далі депутати заслухали інформацію секретаря міської ради Багрянцевої Олени Юріївни «Про хід виконання комплексної програми «Освіта Конотопа» на 2014-2017 роки» та прийняли відповідне рішення.

Далі депутатами були розглянуті та затверджені рішення із земельних питань, внесені зміни до Програми утримання кладовищ в місті Конотоп на 2014-2016 роки, до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, до Міської програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, до рішення міської ради від 28.04.2016 (7 скликання 11 сесія) «Про продовження терміну дії «Міської Програми соціального захисту пільгових категорій населення м.Конотоп на І квартал 2016 року», затвердили рішення щодо прийняття до комунальної власності та передачу на обслуговування ПАТ «Сумигаз» газопроводу в м.Конотоп, а також депутатами було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися за допомогою до депутатів.

Також міською радою був затверджений порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста комунальної форми власності та затверджено Положення з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури міста Конотоп, прийнято рішення щодо надання згоди КП «Теплогарант» на продовження терміну дії відновлювальної кредитної лінії та передачу майна під заставу, внесено необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

seeesiy1Також на сесії було оголошено два депутатські запити – від депутатської фракції «Солідарність» та від депутата міської ради Марченка Ю.М.

Чотири рішення, які виносилися на розгляд 14 сесії міської ради депутатами підтримані не були, а саме:

-«Про затвердження переліку земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги»;

-«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 «Про структуру, чисельність апарату міської ради, її виконавчого комітету, відділів по забезпеченню діяльності виконавчих органів ради, виконкому, самостійних відділів, управлінь міської ради»;

-«Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2016 року»;

-«Про підтримку участі КП ВУВКГ у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу».seeesiy2