20160701_1113221 липня в приміщенні міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття виставкового проекту «Художня палітра», на якому було представлено роботи вчителів – випускників Конотопської дитячої художньої школи Наумчик Наталії, Зимовець Олени, Лютенко Галини та Некули Ольги.

Конотопська земля здавна славилася митцями. Всі учасниці виставки народилися в нашому місті, закінчили дитячу художню школу, здобули вищу освіту та повернулися до рідного міста, щоб продовжувати творчі традиції своїх вчителів та навчати дітей прекрасному. Представлені на виставці роботи свідчать про широту інтересів та прагнення митців виразити себе в різній техніці.
Присутні на заході головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін та заступник директора дитячої художньої школи Ольга Катрошенко привітали учасників виставкового проекту та побажали їм творчого натхнення та нових чудових робіт.
Мистецтво – це жива пам’ять, воно передає з покоління в покоління думки й почуття, біль і радість – все, чим живе людина. Мабуть , для справжнього майстра мистецтво – це спосіб життя і найвища насолода. А ще – можливість почуватися людиною вільною і потрібною.
В експозиції представлено 39 художніх робіт народних майстрів. Всі вони різнопланові, кожна з них відображає внутрішній світ особистості, яка їх створила та наштовхує на роздуми…
Запрошуємо всіх гостей та мешканців міста відвідати експозицію художніх робіт з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 за адресою площа Миру, 4, міський центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир».