Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Конотопський міський будинок культури «Сучасник»

Документи претендента на заміщення вакантної посади директора комунального закладу КМБК “Сучасник”

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Конотопського міського будинку культури «Сучасник»

На виконання вимог статті 21 Закону України «Про культуру»  01.02.2021 у малому залі засідань виконавчого комітету Конотопської міської ради Сумської області завершився  конкурсний добір на заміщення вакантної посади директора Конотопського міського будинку культури «Сучасник». За результатами співбесіди під час якої були презентовані  програми розвитку Конотопського міського будинку культури «Сучасник»  на один та п’ять років  конкурсною комісією було визнано переможцем конкурсу Королевську Ю.Ю.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Конотопської міської централізованої бібліотечної системи

Оголошення про обговорення претендентів на заміщення вакантної посади директора Конотопської міської централізованої бібліотечної сістеми

Подані документи претендентами на заняття вакантної посади (Стеценко Т.В.)