ditu1З 1 по 14 липня 20 маленьких Конотопців відпочиватимуть в обласному наметовому таборі «Сузір’я» комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання». Усі відпочивальники пільгових категорій, а саме 13 дітей з категорії обдаровані та талановиті, що мають грамоти за перемогу в конкурсах, олімпіадах, змаганнях та фестивалях міського та обласного рівнів, 4 дитини з числа тих, що перебувають на Д – обліку, 2 дитини з малозабезпечених родин та 1 з багатодітної.

Відпочинок у наметовому таборі – це прекрасна можливість гарно провести час у компанії своїх однолітків, оздоровитись на свіжому повітрі й отримати нові цікаві враження й туристичні навички, випробувати свій характер на міцність.
До того ж, протягом відпочинкової зміни вихованці проходитимуть курс тренінгів на самовдосконалення, розвиток лідерських якостей, навчатимуться основам учнівського самоврядування та роботі в команді.
Особливою популярністю в умовах максимального наближення до природи, максимального з нею контакту користуються: плавання на байдарках, екскурсії історичними місцями, пісні під гітару біля вогнища. Тож побажаймо дітям гарного відпочинку.
«Цьогоріч дітям нашого міста пощастило двічі, адже окрім відпочинку в обласному наметовому таборі вони зможуть оздоровлюватися у приміському наметовому таборі «Патріот». Тож запрошуємо всіх, хто ще не встиг записатися на оздоровлення, до відділу міської ради у справах молоді та спорту»,- зазначила начальник відділ у справах молоді та спорту Ольга Качура.ditu2