drПостійно оновлюються його дані, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.
Однією з основних засад ведення реєстру є його постійність. На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи.
Станом на 04.07.2016 року в місті обліковується 63983 виборців. За червень поточного року видано 43 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру, внесення змін до персональних даних та знищення записів, термін зберігання яких закінчився. Загалом проведено роботу щодо 1145 виборців. Підготовлено 7 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних по 95 виборцях.
Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем. Але на жаль, висока активність громадян спостерігається виключно під час виборчого процесу.
Нагадаю, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, записи про себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру, оскаржувати в установленому законом порядку рішення/дії чи бездіяльність органів реєстру.
Тому двері відділу ведення реєстру завжди відкриті для виборців. Адреса незмінна: м.Конотоп, просп.Миру,8, каб.305 (третій поверх), тел.6-55-10, 6-55-09