asУ рамках реалізації проекту «Ми за активний спосіб життя», що реалізується громадською організацією «Молодіжний актив Конотопщини» у партнерстві та за фінансової підтримки управління молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації паралельно стартували 2 піших походи, що продовжаться байдарковими сплавами.

Основною метою проекту є участь юних спортсменів, які потрапили в тяжкі життєві обставини чи мають високі досягнення у спорті в туристичному поході та сплаві, збагачення їх історичних знань про рідний край, підвищення патріотизму серед молоді та отримання практичних навичок у туризмі. Згуртованості колективу поза межами навчально-тренувального процесу та надання відпочинку спортсменам, які плідно працювали продовж всього року чи за певними життєвими обставинами не мають можливості на будь-який відпочинок.
Загалом, під час реалізації проекту планується провести три чотири- денних піших туристичних походи місцями бойової слави рідного краю з подальшим байдарковим сплавом по р. Сейм (1 день пішого походу та 3 дні сплаву), для 60 спортсменів.
https://www.youtube.com/watch?v=EQvkv05sKik