bzБуде працювати позаміський наметовий табір «Патріот», роботу якого буде організовано як тематичну зміну «Патріот», обласного наметового табору «Сузір’я» комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», який розташовуватиметься у с. Хижки.

Перша зміна стартує 15 липня 2016 року, часу залишилось зовсім мало. Наразі тривають останні приготування по облаштуванню території, підбору персоналу та оформленню всіх необхідних дозволів для того, щоб табір було організовано на належному рівні.
5 липня відбулись збори батьків, чиї діти відправляться на відпочинок у наметовий табір. В ході зборів батькам повідомили перелік документів, які необхідно зібрати для того, щоб отримати безоплатну путівку. Також приділили багато уваги списку речей, які необхідно обов’язково взяти з собою кожному до табору, повідомили всі подробиці перебування там дітей, програму табірної зміни, особливості облаштування побуту.
«Батьки та діти налаштовані на змістовний, активний відпочинок. В зв’язку з тим, що більшість з них поїдуть до наметового табору уперше, виникало багато питань, однак ми дали змістовні відповіді на всі з них. Залишається побажати дітям гарного відпочинку та гарної погоди», – зазначає Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради.
«Ми надзвичайно раді, що є можливість відпочинку саме у наметовому таборі. Тому що тут дитина буде у максимальному наближенні до природи, для нас це перший такий досвід, однак ми впевнені, що приємних вражень буде надзвичайно багато», – поділилась очікуваннями мама майбутнього відпочивальника табору.