Її мето було збереження пам’яті про славетну перемогу наших предків над московськими загарбниками, пропаганда здорового та активного способу життя, пошук екологічної альтернативи авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у селах та містах України.
Його учаснки подолали близько 70 кілометрів. Проїхавши маршрут від м. Конотоп до с. Шаповалівка через с. Сахни, с. В’язове, с. Сім’янівка, с. Дубов’язіка, с. Білозерка, с. Шевченкове, с. Великий Самбір, с. Броди, с. Малий Самбір, с. Соснівка.
«Це найпідступніший заїзд/бревет, який я раніше проїзжав. Але він водночас самий незабутній, неперевершений по своїй складності, оригінальності. Це були найбільш насичені години, коли потрібно було стиснути зуби та їхати до фінішу, адже по складності траса місцями не поступалася трасі Паріж-Рубе (брущатка). Врешті, мені та колезі по велопробігу,
«Реалізація ініціатив громадськості це першочергове завдання, яке має виконувати влада. Якщо молодь звертається з пропозиціями, ми просто зобов’язані зробити все, щоб втілити їх у життя. Тим паче, коли починання молоді такі креативні та корисні не лише для здоров’я, а й для виховання, як учасників, так і молодіжного середовища загалом», – зазначає Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.