У рамках відзначення 357-ї річниці Конотопської битви з ініціативи Конотопського вело-клубу відбулося «Велораллі «Конотопська битва» – акція дляv1 велосипедистів, яка полягала у спільному велопробігу по Конотопському району.

Її мето було збереження пам’яті про славетну перемогу наших предків над московськими загарбниками, пропаганда здорового та активного способу життя, пошук екологічної альтернативи авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у селах та містах України.

Його учаснки подолали близько 70 кілометрів. Проїхавши маршрут від м. Конотоп до с. Шаповалівка через с. Сахни, с. В’язове,  с. Сімянівка,  с. Дубовязіка, с. Білозерка, с. Шевченкове, с. Великий Самбір, с. Броди, с. Малий Самбір,  с. Соснівка.

«Це найпідступніший заїзд/бревет, який я раніше проїзжав. Але він водночас самий незабутній, неперевершений по своїй складності, оригінальності. Це були найбільш насичені  години, коли потрібно було стиснути зуби та їхати до фінішу, адже по складності траса місцями не поступалася трасі Паріж-Рубе (брущатка).  Врешті, мені та колезі по велопробігу, v2це вдалося за один і той же час. Також, дякую гостям з Києва та Кременчуга за те, що відвідали наші місцевості, подолали цю дистанцію, та за гарний настрій, який вони подарували. Дякую всім, хто подолав цей заїзд, хто проїхав його, хто не підкорив (наступного разу вам це вдасться). Дякую всім, хто приймав участь у ньому» – ділиться враженнями Павло Грицай, один з учасників велораллі.

«Реалізація ініціатив громадськості це першочергове завдання, яке має виконувати влада. Якщо молодь звертається з пропозиціями, ми просто зобов’язані зробити все, щоб втілити їх у життя.  Тим паче, коли починання молоді такі креативні та корисні не лише для здоров’я, а й для виховання, як учасників, так і молодіжного середовища загалом», – зазначає Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.

v3

 

v4v5