navchannyaВже за кілька днів п’ятдесят дітлахів з нашого міста відправляться на відпочинок на  тематичну зміну «Патріот» обласного наметового табору «Сузір’я» комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», який розташовуватиметься у с. Хижки. Тож тривають останні підготування до того, щоб життя та здоров’я дітей було у надійних руках та в жодному разі не піддавалося жодним ризикам.

«Найважливіше – це забезпечення безпечних умов перебування дітлахів у таборі. Велика увага у ході підготовки приділяється організації харчування дітей, адже від цього залежить увесь відпочинок малечі,» – зазначає начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Наразі попереду – самий складний етап підготовки роботи табору. Це, безпосередньо, його встановлення, організація побуту та забезпечення всім необхідним інвентарем.

«Зараз перед нами стоїть нелегке завдання – детально продумати кожну дрібницю в облаштуванні території. Тим паче табір знаходиться далеко за межами міста і ми не маємо права щось пропустити, адже вже 15 липня він наповниться гомінким дитячим сміхом», – зазначає завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу у справах молоді та спорту Сергій Євдоченко.