Насиченою видалася програма для учасників делегації з м. Красногорівка Мар’їнського району Донецької області, що приймали участь у святковихk8 заходах з нагоди відзначення 357-ї річниці Конотопської битви.

Гості пробули у нашому місті три дні. За цей час вони надзвичайно багато: провели низку офіційних зустрічей з керівництвом міста, в ході яких спланували спільні заходи. Найближчий з них – поїздка наших земляків на святкування Дня міста Красногорівки. Делегація відвідала заходи, що проводилися в місті та районі у рамках святкування річниці Конотопської битви. Приємні враження у гостей залишилися від відвідування музею авіації та міського краєзнавчого музею, музею закладу в ПТ КІ СумДУ. Також учасники делегації встигли побувати на відкритті другої табірної зміни в позаміському оздоровчому таборі «Мрія» та відвідати стилізовану в українському стилі хату-музей, що знаходиться у мікрорайоні Загребелля, під патронатом благодійного фонду «Світанок». Довгоочікуваним для гостей став візит до міста Батурин, адже вони багато чули про його історичний комплекс, який і відвідали у ході екскурсії. Не обійшли увагою і святкові концерти, що відбувалися на центральній сцені міста. Дітлахів, яких у складі делегації було двоє, приємно порадувала величезна кількість розваг, що святковими днями містилась у центрі нашого міста.

«Я була приємно вражена кількістю та якістю підготовки святкових заходів, які відвідала. Помітно, що у кожен з них вкладено частинку душі організаторів. А мешканці міста надзвичайно відкриті та доброзичливі люди», – зазначає керівник делегації, спеціаліст по роботі з дітьми та молоддю військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка, Мар’їнського району Донецької області.

«У вас надзвичайно гарне місто, дуже багато зелені, красивий парк, добрі та гостинні люди. Ми навіть не очікували на такий теплий та дружній прийом. Правду кажучи, я б залишився тут назавжди. Сподіваюсь, що подальша співпраця дозволить мені та моїм землякам ще не один раз побувати у славному Конотопі», – ділиться враженнями Володимир, один з учасників делегації.k4

k3k3