1. Запити ДМС. ДМС може надсилати запити до ВВ лише про осіб, які мають Кримську реєстрацію. Інші запити ВВ від ДМС не приймає.2504

2. Заяви виборців. Виборець щодо включення чи зміни своїх персональних даних може звернутися лише до свого ВВ. Винятком є випадки, коли особа має реєстрацію на території Донецької, Луганської областей та Криму. У цих випадках ВВ застосовує механізм заяв без обмежень.

3. Отримання інформації виборцем. Варіантів кілька:
– якщо виборець для ВВ свій, то отримати свої дані з Реєстру він може через механізм запиту,  після проведення наказу.
– у разі особистого звернення громадянина України, виборча адреса якого належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців , з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних у Державному реєстрі виборців не за своєю виборчою адресою цей орган надсилає на вказану в запиті адресу персональні дані запитувача з дотриманням вимог  чинного законодавства.