У другу неділю грудня з метою сприяння розвитку благодійництва проводитиметься конкурс «Благодійник року – 2010». Організаторами конкурсу є  Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000», Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ», Український форум благодійників та Центр філантропії за постійною партнерською підтримкою компанії «Гештальт Консалтінг Груп» та ІА «ІнтерМедіа консалтинг».

Метою Національного конкурсу “Благодійник року” є сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

До участі в конкурсі запрошуються представники великого, середнього та малого бізнесу, фізичні особи, благодійні фонди, ініціативні групи, громадські організації, які надавали благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем у 2010 році.

За більш детальною інформацією щодо участі у конкурсі звертайтеся  до управління економіки міської ради: пр. Миру,8, 4 поверх,  каб. 402, т.6-61-66.