03.08.2016 р. під головуванням в.о. міського голови Ігорем Степанченком відбулася нарада щодо підготовки з відзначення в місті Дня Прапора та nar125 річниці незалежності України.

На конотопців чекають урочистості, рок-концерт, велопробіг, патріотичні виставки, святковий концерт, вікторини, майстер-класи, патріотичний танцювальний проект, спортивні змагання, святкова торгівля та інші заходи.

Крім того, запрошуємо громадські організації міста активізуватися в ці символічно важливі для України та кожного із нас дні, проявити свої ініціативи та долучитися до відзначення державних свят шляхом втілення в життя цікавих проектів, патріотичних акцій, флешмобів, тощо. Також закликаємо громаду міста, керівників організацій, установ та підприємств до широкого використання державної символіки в ці дні. Адже на день народження прийнято дарувати подарунки. Тож давайте нагадаємо про нашу багатостраждальну, але могутню і незламну неньку – Україну всьому світові, покажемо всю красу і унікальність її традицій та культури, силу єдності українського народу.

Все буде Україна!

nar