До 1 вересня Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму приймає клопотання про присудження Преміїrada Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Але перед цим усі заявки мають надійти до Сумської обласної ради. Вони будуть розглянуті на профільних депутатських комісіях, а на наступному пленарному засіданні сесії Сумської обласної ради – прийняте рішення про подання кандидатур до Верховної Ради України.

Клопотання про присудження премії мають право подавати місцеві органи виконавчої влади, обласна, міські, районні та сільські ради, молодіжні громадські організації. Премія присуджується громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським організаціям. Щороку Верховною Радою присуджується 10 премій, грошова частина яких становить 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна.

До клопотання додаються відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідної громадської організації, рішення відповідного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, громадської організації, що висуває кандидатуру. До переліку документів додаються паспортні дані, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронна пошта кандидата.

Інформацію щодо Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування можна дізнатися на сайті komsport.rada.gov.ua,  також за телефоном (044) 255-31-14 Чорна Олена Віталіївна (електронна адреса: chorna-ov@rada.gov.ua).

Нагадаємо, з 1 січня 2004 року засновано Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, яка присуджується особам, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань.