У відповідь на відкритого листа Сумської обласної державної адміністрації до міського голови Конотопа Артема Семеніхіна від 04.8.201624 Конотопська міська рада повідомляє:

26 травня 2016 року міська рада прийняла рішення про виплату компенсації за проїзд автомобільним та залізничним транспортом у міжобласному та міжміському сполученні учасникам бойових дій та інвалідам війни, які брали участь у антитерористичній операції та зареєстровані на території Конотопської міської ради.

На виплату компенсації виділено кошти у сумі 897,4 тис.грн.

При цьому для даної категорії пільговиків передбачено значно ширший обсяг пільг, ніж в цілому по Сумській області:

– по-перше, компенсація здійснюється за проїзд не лише автомобільним, а і залізничним транспортом!

– по-друге, компенсація виплачується за проїзд не лише у межах області чи тоді, коли пункт відправлення або призначення знаходиться у Сумській області, а взагалі по всій Україні! Наприклад: за проїзд з Києва до Одесси і т.д.

На сьогодні на виплату компенсації від 46 учасників АТО вже прийнято понад 100 квитків на сумму 8,5 тис.грн.

Надалі просимо більш виважено, компетентно та професійно підходити до здійснення подібних заяв та уточнювати і перевіряти подібну інформацію, звертаючись безпосередньо до органів місцевого самоврядування за роз’ясненнями.

Вважаємо за доцільне принесення публічних вибачень від керівництва Сумської обласної державної адміністрації міському голові Артему Семеніхіну та всьому депутатському корпусу Конотопської міської ради.