На мікрорайонах міста продовжуються проводитися розваги для дітей. Літні канікули у розпалі і, аби малеча отримала максимум задоволення відdus1 відпочинку в місті, дитячі розважальні дискотеки крокують містом.
Минулого четверга потанцювати та повеселитися мали нагоду дорослі та діти на пізнавально-розважальній дискотеці за адресою: вул.Успенсько-Троїцька, 82 та 84. Дякуючи ініціативі та підтримці міського голови Артема Семеніхіна, мешканці мікрорайону на деякий час відволіклися від повсякденних турбот, відчули радість і неповторність життя. Дітлахи дарували всім свої щирі посмішки, а дорослі по-доброму їм заздрили та із вдячністю відгукувалися про незабутнє свято.
Традиційно програма була організована працівниками міського краєзнавчого музею, які завзято розважають маленьких жителів Конотопа. Останні ж не приховують свого задоволення від розваг. Вони беруть активну участь у конкурсах та не втрачають жодної нагоди знайти нових друзів. Дехто з дітей приходить на подібні дискотеки вже не вперше, приїжджаючи на кожен танцювальний майданчик, де проходять такі заходи.
Дякуємо організаторам заходу: міському краєзнавчому музею на чолі з директором Артуром Мокроусовим, відділу культури і туризму на чолі з Оленою Шинкаренко, спонсорам – депутатам облради Миколі Биркуну, Олені Сердюк, депутату міської ради Юрію Марченку, ПП Коноваленко за сприяння в організації дозвілля дітей та громади міста, за незабутні враження та позитивні емоції, за сяючі очі дітей та відпочинок дорослих!
Та на цьому організатори не зупиняються, тож чекайте на дитячу дискотеку у вашому мікрорайоні.

dus2dus3dus4dus8dus5dus7