s1Наше місто Конотоп гостинно зустрічало українських борців класичного стилю в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ Михайла Маміашвілі, які стали учасниками Всеукраїнського турніру з боротьби греко-римської пам’яті майстра спорту, випускника Конотопської ДЮСШ Валерія Геппи.
На змаганнях була представлена одна вікова група спортсменів: кадети 16 – 17 років в десяти вагових категоріях. Серед 120 учасників Турніру були найсильніші борці країни, адже ці змагання стали відбірковими до чемпіонату світу, який відбудеться в Грузії.
Вдало на змаганнях виступили спортсмени Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі: Кузько Владислав став переможцем у ваговій категорії до 42 кг. Мірошник Дмитро був найсильнішим серед спортсменів у ваговій категорії до 58 кг. Овсійов Валерій серед спортсменів вагової категорії до 69 кг посів ІІ місце.
Ініціатором проведення турніру став рідний брат Валерія Геппи – Дмитро, учень Анатолія Семеновича Єфремова, випускник Конотопської ДЮСШ. Ідею Дмитра підтримали його друзі, спортсмени та бізнесмени.
У своєму зверненні до спортсменів Дмитро Геппа подякував їм за приїзд та наголосив, що має надію, що цей Турнір займе своє місце в офіційному всеукраїнському календарю спортивних змагань з боротьби греко-римської.
На урочистому відкритті Турніру, Артур Дзігасов, головний тренер штатної збірної команди України з вручив Подяку від федерації греко-римської боротьби України заслуженому тренеру України Анатолію Єфремову.
Олександр Кирій, депутат Конотопської міської ради, голова міської федерації боротьби греко-римської вручив грошові винагороди Кузьку Владиславу та Мирошнику Дмитру за блискучий виступ спортсменів на чемпіонаті Європи – 2016.
Усі переможці та призери отримали грошові винагороди, медалі та грамоти від організаторів Турніру. Також були вручені сертифікати на отримання грошових винагород в номінаціях «за кращу техніку» та «за волю до перемоги». Спортсмени та тренери залишилися задоволені якісною організацією проведеного заходу.