bal3Літнього погожого вечора у парку біля МБК «Зоряний» зібралися особливі люди, які теплом своїх сердець та щирістю душ змогли зігріти всіх оточуючих, подарувавши їм незабутнє свято. Клуб «Надвечір’я» – це осередок творчості, натхнення та доброти. У стінах МБК «Зоряний» він збирає небайдужих, талановитих людей, котрі цінують кожну мить свого унікального і неповторного життя, вміють радіти кожній прожитій хвилині, відкривають у собі нові грані, діляться своєю позитивною енергією, запальною піснею, дотепним гумором, створюють хороший настрій не лише собі, а й оточуючим. Адже основна його мета полягає у сприянні повноцінного дозвілля людей похилого віку.
Учасники колективу під керівництвом художнього керівника БК «Зоряний» Анни Костянтинівни Однорог та керівника клубу «Надвечір’я» Світлани Миколаївни Пулинець організували справжнє свято пісні, танців та веселощів, а також презентували виставку робіт, зроблених їх умілими руками. До святкового концерту також долучився народний хоровий колектив «Рідна пісня» на чолі з художнім керівником Олександром Васильовичем Шерудило.
У привітальному слові секретар міської ради Олена Багрянцева побажала колективу «Надвечір’я» успіхів та процвітання. Як творча людина вона bal2також долучилася до концертної програми, прочитавши кілька авторських віршів. Завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики Інна Панченко висловила вдячність та захоплення діяльністю учасників клубу і наголосила, що міська влада на чолі з очільником міста Артемом Семеніхіним завжди готова підтримати та сприяти всім ініціативам і починанням «над вечірників». Привітати колектив також прийшли депутати міської ради Віталій Гланц та Сергій Євсейчик.
Дякуємо всім, хто долучився до проведення «Літнього балу», бажаємо міцного здоров’я, щоденного відчуття неповторності життя, творчих успіхів та сімейного затишку.

bal1