1Літні канікули уже закінчуються, а конотопські дітлахи продовжують насолоджуватися погожими теплими літніми вечорами, урізноманітнюючи своє дозвілля відвідуванням дитячих пізнавально-розважальних дискотек просто неба на кварталах міста. Ініційовані міським головою ‪Артемом Семеніхіним, вони набувають все більшої популярності та захвату серед дітей та їхніх близьких. Так, організований 9 серпня Конотопським міським краєзнавчим музеєм ім. О.М. Лазаревського на чолі з директором Артуром Мокроусовим захід по вул.Депутатській, 2 – зібрав небачену досі кількість дітей, серед яких і вже постійні прихильники, які користуються кожною нагодою долучитися до даних заходів. Цього разу, окрім того, що публіку розважали чарівна, позитивна, енергійна ведуча Христина та добра і щира дівчина Лілія, присутні могли насолодитися видовищним лазерним шоу, безперервним потоком мильних кульок та навіть штучним снігом. Пізнавально-розважальні вікторини, веселі ігри, конкурси, подарунки викликали на обличчях діточок радість, щирі посмішки, почуття безтурботності та щастя. І все це підкріплювалося запальними танцями під сучасну українську музику, дякуючи звкооператорам Олегу та Дмитру. Подібні заходи, які згуртовують громаду, даруюють незабутні відчуття насиченості життя і надалі будуть відбуватися у мікрорайонах міста. Отож, слідкуйте за анонсами та не прогавте можливості подарувати дітям свято, відпочити душею, набути нових друзів, розширити свій кругозір, відволіктися від буденності та щоденних турбот.

Все буде УКРАЇНА!