9 серпня на кварталі №55, до якого входять вулиці Н.Волкової та Інтернатна, відбулась зустріч громади з головою квартального комітету. Петро 11Петрович Ганжа на цю відповідальну громадську посаду був обраний уперше. Тому й вирішив зібрати жителів свого кварталу, аби познайомитися та обговорити нагальні проблемні питання.

З такою ініціативою чоловік звернувся до відділу організаційної та кадрової роботи, фахівці якого допомогли організувати зустріч, роздрукували оголошення, які квартком розмістив на своєму кварталі, а також запросили на зібрання представників ЗМІ.

Участь у зустрічі взяли й Олександр Сахно, депутат Конотопської міської ради, закріплений за цим округом, який розповів про проведену ним роботу з благоустрою кварталу та запевнив громаду у своїй підтримці, головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи Олена Руденко, яка координує роботу голів квартальних комітетів, та інспектор КП «Муніципалітет» Сергій Таратун, якому місцеві жителі могли поставити питання стосовно благоустрою.

Приємно відзначити, що на запрошення Петра Ганжи відгукнулося чимало жителів кварталу, у тому числі й людей молодого віку.

Знайомлячись з конотопцями, чиї інтереси він тепер відстоюватиме, голова квартального комітету ознайомив учасників зібрання з графіком своєї роботи, як кварткома, дав номер свого телефону, а також розповів про основні правила благоустрою та нововведення в процедурі надання довідок з місця проживання. Петро Петрович звернувся до людей із проханням покосити траву на прибудинкових територіях, пообпилювати гілля,  а також закликав не спалювати бур’яни, листя та сміття, що є порушенням правил благоустрою.

121314