Житлово-комунальна галузь, як і завжди, завчасно готується до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Звісно, що цей piv1період особливий, виходячи з підвищення тарифів, автоматично підвищується наша відповідальність перед тими, хто вчасно сплачує за надані послуги.

До уваги читачів короткий перелік робіт по окремим господарствам.

ТОВ ЖЕД «Південна»

Тривають роботи з ремонту 2-го під’їзду по вул.Богдана Хмельницького,26; роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Генерала Тхора,61а; роботи з часткового ремонту козирку 2-го під’їзду по вул.Лісового,48. Виконані роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Клубній,6/26.
Розпочаті роботи з ремонту 2-го під’їзду по вул.Генерала Тхора,86 та з ремонту запірної арматури холодного водопостачання в підвальному приміщенні 4-го під’їзду житлового будинку по вул.Лісового,5; роботи з часткового оштукатурюванню фасаду житлового будинку по вул.Богдана Хмельницького,5а.

КРЕП «Центральне»


piv2Тривають роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлових будинків по пл.Миру,5 та пр.Миру,15. Розпочаті роботи по заміні труби централізованого теплопостачання в підвальному приміщення житлового будинку по вул.Є.Коновальця,4; роботи по заміні труби холодного водопостачання в підвальному приміщення житлового будинку по вул.Братів Лузанів,59.
Тривають роботи з ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Короленка,35; роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по пр.Миру,11.

ТОВ ЖЕД «Сім вітрів»

Виконані роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Клубній,121. Тривають роботи з ремонту 4-го під’їзду по вул.Клубній,115; роботи по ревізії запірної арматури житлового будинку по вул.Клубній,111; роботи з ремонту 5-го під’їзду по вул.Успенсько-Троїцькій,142; роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Рябошапка,24. Розпочаті роботи по заміні стояка холодного водопостачання по вул.Клубній,113/113; роботи по ревізії запірної арматури в елеваторі по вул.Успенсько-Троїцькій,144 та вул.Успенсько-Троїцькій,138.

ЖРЕП «Житлосервіс»

Тривають роботи з ремонту 3-го під’їзду житлового будинку по вул.Вирівській,52; роботи з ремонту 2-го під’їзду житлового будинку по вул.Соборній,27; роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Батуринській,47; роботи з ремонту 1-го під’їзду житлового будинку по вул.Островського,16. Тривають роботи з часткового ремонту даху житлового будинку по вул.Рябошапка,11; роботи по ревізії запірної арматури елеваторів внутрішньобудинкової системи центрального опалення житлового будинку по вул.Успенсько-Троїцькій,150; роботи з ремонту 4-го під’їзду по вул.Клубній,115; роботи по ревізії запірної арматури житлового будинку по вул.Клубній,111; роботи з ремонту 5-го під’їзду по вул.Успенсько-Троїцькій,142.

Виконані роботи з часткового оштукатурюванню цоколя будинку по вул.Батуринській,47; роботи по ревізії запірної арматури житлового будинку по вул.Лазаревського,6а; роботи з ремонту дверних відкосів у 1-му під’їзді житлового будинку по пр.Червоної Калини,26.
Тривають  роботи з часткового ремонту покрівлі даху житлового будинку по вул.Красногірській,25. Розпочаті роботи з ремонту 1-го під’їзду житлового будинку по вул.Успенсько-Троїцькій,9; роботи по заміні окремої ділянки труби централізованого опалення по вул.Лазаревського,9;piv3 роботи по ремонту труби ливневої системи по вул.Вирівській,21б.

Теплове господарство

Тривають роботи з поточного ремонту покрівлі котельні по вул.Вирівській,62 та по вул.М.Амосова,3А; чистка труб колекторів котла на котельні по вул.Рябошапка,25; роботи по ревізії запірної арматури теплових мереж на котельній №5 по вул.Шевченка,73; роботи по ревізії запірної арматури теплових мереж на котельнях по вул.Тургенєва,24, вул.Депутатській,96; роботи по ревізії запірної арматури теплових мереж на котельній №24 по вул.Садовій,3а; роботи з ремонту теплової камери на котельній №5 по вул.Шевченка,73; роботи з поточного ремонту запірної арматури підживлюючого насосу №2 на котельній по вул.Вирівській,62; роботи з ремонту теплової мережі навпроти житлового будинку по вул.Є.Коновальця,8; роботи з ремонту запірної арматури в підвальному приміщенні житлового будинку по вул.Вирівській,25; роботи по ревізії та ремонту контрольно-вимірювальних приборів на котельній по вул.Клубній,101. Виконані роботи з поточного ремонту спускних та повітряних вентилів на трубопроводах повітряної лінії мереж по вул.Металістів.

Водопостачання

Виконані роботи з ремонту водопровідної колонки по 3-му пров.вул.Соборної,16; роботи з накриття оглядових колодязів по вул.Короленка,33 (1-й під’їзд), пл.Миру,6, вул.Б.Олійника,88, 4-му пров.вул.Б.Хмельницького (біля магазину «Нова»), вул.Є.Коновальця,109; роботи по усуненню пориву водопроводу по вул.Д.Вишневецького,4. Виконані роботи з ремонту водопровідної колонки по вул.Колективній,39; роботи з герметизації каналізаційних колодязів по вул.Клубній,107, 115, 127.

Благоустрій
piv5Виконані роботи з покосу трави на пр.Червоної Калини. 
Здійснювалися роботи з налагодження функціонування мережі вуличного освітлення (заміна ламп розжарювання та ремонт світильників).
Продовжуються роботи з догляду за квітниками (прополювання квітників по пр.Миру).
Виконувалися роботи з вивезення дорожнього змету на вулицях міста та сміття з урн. Продовжуються роботи з благоустрою вул.Кооперативної (вирубування порослі, вивезення сміття). Виконані роботи з очищення водовідвідної канави по пр.Червоної Калини.  Виконані роботи з покосу трави на Меморіалі Слави. 
Проведені роботи з видалення 1-го аварійного дерева по вул.Миколи Амосова (в сквері). Виконувалися роботи з догляду за квітниками (прополювання по пр.Червоної Калини). Здійснювалися роботи з налагодження функціонування мережі вуличного освітлення (заміна ламп розжарювання та ремонт світильників).

 

Г.Павлюченко, начальник УЖКГ