Починаючи з ХVІІІ століття в Нашому місті чотири рази на рік проводилися одні з найбільших ярмарків у губернії. В цей час  до міста з’їжджалися купці не лише з усієї округи, а й з далеких далечінь, бо слава ярмарки сягала далеко.

Продовженням давніх традицій стало проведення виставки-ярмарку «Конотопська сотня». Нині її популярність сягає далеко за межі регіону.

Ця виставка-ярмарок – прекрасний засіб для реалізації товарів та послуг, демонстрації можливостей підприємства, укріплення існуючих та налагодження нових ділових контактів. Виставка-ярмарок «Конотопська сотня» вже стала популярною не тільки в нашому місті, а й за межами області.

У рамках виставки Ви зможете не лише подивитися на експонати, а і придбати різноманітні товари та долучитися до культурно-розважальних заходів.

До участі у виставці-ярмарку «Конотопська сотня – 2010» запрошуються промислові підприємства, фінансові установи, підприємницькі структури та приватні підприємці міста, області, представники інших регіонів України.

За інформацією щодо умов участі звертатись до управління економіки Конотопської міської ради за адресою: 41600, Сумська обл., м. Конотоп, пр. Миру, 8, кім. №402, телефон, факс: (05447) 2-63-75, 6-61-66.

Запрошуємо Вас взяти  участь у виставці-ярмарку «Конотопська сотня – 2010».