ACHS216.08.2016 проведено позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Конотопській міській раді, на якому розглядалося питання щодо посилення заходів по недопущенню розповсюдження африканської чуми свиней на території міста та Підлипненської сільської ради у зв’язку з тим, що 09.08.2016 в с.Попівка Конотопського району в приватному домогосподарстві було виявлено африканську чуму свині, відповідно до висновку Державного наукового інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи м.Київ.

З метою недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней на територію міста та Підлипненської сільської ради пріоритетним питанням, розглянутим у ході наради, було надання дозволу торгівлі м’ясними продуктами В М’ЯСНИХ ПАВІЛЬЙОНАХ НА РИНКАХ МІСТА. Торгівля буде дозволена тільки із благополучної зони при наявності всіх ветеринарних дозволів та під контролем фахівців ветеринарної служби.

Повторно звертаємося до мешканців міста з проханням не купувати м’ясні продукти в невстановлених місцях та в місцях стихійної торгівлі. Це може нашкодити Вашому здоров’ю.ACHS1