16 cерпня 2016 року на базі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського, до 25-ї річниці незалежності України, відбулось plener5урочисте відкриття ХІV пленеру «Барви Малевича», який вже став для нашого міста традиційним і невід’ємно пов’язаний з Конотопом.

У пленері цьогоріч беруть участь знані майстри пензля з Конотопу, Одеси, Києва, Сум, Ромен та Путивлю. Художниками на згадку про участь у пленері було подаровано місту власні роботи, що увійдуть до фондової колекції та у подальшому експонуватимуться  у Конотопському міському краєзнавчому музеї.

Учасників пленеру привітала начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко та директор міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Артур Мокроусов. Про особливості творчого пошуку митця та шлях становлення пленеру «Барви Малевича» розповіли постійні його учасники, заслужений художник України, член Національної спілки художників України Ігор Чередниченко та місцевий художник і краєзнавець Олексій Борошнєв.

Заслужений художник України, член Національної спілки художників України Сергій Ярешко побажав всім учасникам пленеру творчого натхнення та подарував до фондового зібрання музею каталог власних робіт.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись із творчим доробком учасників пленеру і переглянути роботи художників, а також задати митцям питання щодо особливостей технічного виконання полотен.

Чудовим доповненням заходу стало музичне вітання від випускника дитячої музичної школи №2 Максима Муштаєва та учениці дитячої музичної школи №2Олени Шевченко.

plener6p03p04