aktciya-dobroСпільно з проектом «Конотопська Фотосушка» (20 серпня о 16:00 у міському парку «Юність») відбудется благодійний збІр брухту з срібла (поламані сережки, кільця або ланцюжки, які вже не потрібні власнику) для виготовленя «особистих жетонів» дітям, які не розмовляють або страждають серйозними захворюваннями центральної нервової системи.

Що ж таке особистий жетон? Це срібна пластинка, невеликого розміру, яка закріплена на ланцюжку або на шнурку і знаходиться на шиї у дитини. Дитина у разі небезпечної ситуації часто не може сказати своє ім’я та де вона живе, тому жетон є важливим орієнтиром для міліції та швидкої допомоги.

На жетоні є дані дитини: ім’я, вік, а також контактні телефони близьких людей. Якщо дитина загубилася, або їй стало погано на вулиці, будь-який перехожий зможе допомогти, зателефонувавши за номером, вказаним на жетоні.

Якщо ви хочете допомогти дітям, яким потрібні такі жетони, ви можете принести срібний брухт до парку «Юність» або телефонуйте за одним із вказаних номерів:
(098) 792 34 01 – Ющенко Олена Миколаївна, директор благодійного фонду «Серця любові»
(097) 593 00 36, (093) 472 40 80 – Писанка Тетяна, менеджер проектів.