В рамках проведення Місячника безпеки дорожнього руху працівники поліції активізували проведення попереджувальних заходів, спрямованих481 на профілактику дорожньо-транспортного травматизму на дорогах та зниження аварійності. Однак за свідченням статистики, водії-порушники, не зважаючи на значні штрафні санкції, продовжують нехтувати власним здоров‘ям та безпекою інших учасників дорожнього руху.

 Так, лише за тиждень проведення оперативно-профілактичного відпрацювання, працівники сектору безпеки дорожнього руху поліції виявили 36 порушень Правил дорожнього руху. Найпоширеніші з них – керування транспортним засобом без відповідних документів чи номерних знаків, відсутність захисних шоломів у мотоциклістів та скутеристів, порушення правил обгону та проїзду перехресть. На кожного з водіїв-порушників складено відповідні адміністративні протоколи.

 Крім цього, поліцейські виявили 12 осіб, які всупереч закону, перебували за кермом у нетверезому стані. Згідно ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на любителів «гіркої» складені адміністративні матеріали, за результатами розгляду яких на порушників накладені штрафи у розмірі 10 тисяч 200 гривень та винесено рішення щодо позбавлення їх водійських посвідчень терміном на один рік.

 482«Працівники поліції й надалі будуть проводити заходи щодо попередження та припинення грубих порушень Правил дорожнього руху, що стають причинами скоєння дорожньо-транспортних пригод, насамперед – керування транспортними засобами у стані сп’яніння, – говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Адже збереження життя і здоров’я кожного з учасників дорожнього руху є одним з важливих напрямків роботи поліції».

 

Сектор комунікації поліції Сумської області