imageВже цієї суботи , 20го серпня о 16:00 вперше в Сумській області відбудеться захід під назвою “Конотопська Фотосушка”
Проект «Конотопська Фотосушка» відбудеться у міському парку «Юність» біля «Кава-Бус Патріот». Світлини будуть розвішені просто неба на мотузках за допомогою прищепок. 

Прийняти участь може кожен бажаючий, адже «Сушка» повністю некомерційний проект, де можна безкоштовно показати свої фотографії, забрати чужі, що вже “просушились” і стали вам до вподоби. На зворотному боці фотографій можна писати все що завгодно — побажання, послання майбутньому її володарю, телефони або інші контакти. Фотосушка — новий формат виставки, що виходить за рамки звичних всім музеїв чи галерей. 

Фотокартки для виставки не проходять попередніх відборів, цензури чи рецензування. Кожен автор сам вирішує, які роботи показати іншим авторам. Виключення є тільки для фото у стилі НЮ. Формат світлин та оформлення — за бажанням автора: від 10х15 см до метрових або й більше полотен. Цей проект є міжнародним, бо відбувається крім України по всьому світу. 
Проект «Конотопська Фотосушка» організувує Конотопський ІТ кластер

Під час «Фотосушки» відбудеться конкурс на найкращу фотороботу, Переможці отримають від генератьного спонсору компанії ТОВ “ГРОДАС” (grodas.com.ua) та фірми з продажу та ремонту комп’ютерної та орг. технікиSpec_PC цінні подарунки.
===================================== 
✔ Наші соц. мережі: 
➔ VK — vk.com/fotossushka
➔ facebook — fb.com/fotossushka/
➔ Instagram — instagram.com/konotopska.fotosushka/
➔ YouTube — youtube.com/ITclusterKonotopInfo
=====================================