IMG_20160818_094452За ініціативи міського голови Артема Семеніхіна найближчими днями розпочнеться масштабний ремонт закулісних приміщень концертного залу МЦФЗН «Спорт для всіх», колишній МБК ВРЗ. Це найбільша концертна зала нашого міста, що налічує 750 місць. Майже кожних вихідних її відвідують артисти зі всієї країни та навіть закордону, тож саме гримерні в цьому випадку виконують роль обличчя нашого міста. Для того, щоб зірки естради й надалі відвідували наше місто та радували його мешканців своїми виступами, міським головою було прийнято рішення про терміновий ремонт приміщень.

Протягом останніх 10 років жодного разу кошти на ремонт приміщень концертної зали не виділялися. Однак, тепер буде зроблено ремонт 4 кімнат для переодягання артистів, забезпечено в них водопостачання та теплу воду, відремонтовано та модернізовано закулісний туалет, встановлено біде та обладнано душ. Окрім цього буде замінено вікна на сучасні металопластикові з урахуванням усіх енергозберігаючих технологій, стіни, підлога та стелі заживуть новим життям, буде впорядковано електропроводку. На виходах та входах до концертної зали будуть замінені двері та встановлені фасадні нові сучасні вікна. Планується проведення ремонту ганку будівлі. За вказівкою Артема Юрійовича всі ці роботи мають бути виконані до 11 вересня, а їх виконання взято під його особистий контроль.
Другим етапом відродження зали стане відновлення роботи всіх світлових приладів, що містяться над сценою, заміна куліс, придбання звукової апаратури, встановлення проектора та екрана, що дасть можливість показу фільмів. Буде проведено масштабні роботи щодо відновлення ефектів сцени, а саме повернення можливості її обертання, стане можливим встановлення на ній масштабних конструкцій.