agitkaЗ 15.08 по 19.08.2016 працівниками відділу опрацьовано відомості, які надійшли від суб’єктів подання щодо 87 громадян. Також, опрацьована успішно інформація щодо виборців, яка була сформована автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою «Державний реєстр виборців».  Підготовлено  4 запити до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 53 виборцях. Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 2 виборцях. Проведено візуальний контроль в системі «Державний реєстр виборців» щодо 17 осіб, які зареєстровані на території Конотопської міської ради, інформація щодо них направлена для формування запиту з подальшим уточненням. Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 4 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвались 7 виборців.

Шановні виборці! Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09. Ми будемо раді будь-якій інформації, що дозволить покращити дані, що містяться в Державному реєстрі виборців.