У суботу, 20 серпня, в міському парту «Юність» вперше на Сумщині відбувся виставковий проект під назвою «Конотопська Фотосушка» Захід, який8Yr7Y3Hnors організував Конотопській IT кластер, зібрав понад 300 любителів фотографувати та фотографуватися. Суть акції полягала у тому, що кожен учасник міг принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін можна було забрати будь-які інші світлини. Свої ж фотографії бажаючі мали змогу підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання для майбутнього володаря. Кожен міг зареєструватися для участі в конкурсі на кращу роботу, а також проголосувати за вподобану фотографію. По завершенню «фотосушки» результати підрахували та нагородили переможців. Найбільшу кількість голосів набрала Анастасія Кондрук, якій вручили штатив для професійної фотозйомки від генерального спонсору — компанії ТОВ «ГРОДАС» (grodas.com.ua) . Друге місце і флеш-карту на 32GB від фірми « Spec_PC » отримала Марія Буйвол. Велика подяка відділу внутрішньої політики, відділу молоді та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх», інформаційним партнерам: Типовий Конотоп, Конотопські Плітки, ТопКонотоп, Экспрес-радіо 106,2 FM КоноТОП, 05447.com.ua; ОфісЦентр – всі види реклами, весільній агенції “Best Holіday”, Арт Cafe LAByrinth, Патріот Кава- Бус та волонтерам молодіжного руху “КІІТ” за підтримку в організації заходу. Організатори відзначили, що подібні проекти в Конотопі будуть проходити часто та порадили стежити за рекламою і за оголошеннями в соцмережах.

_DIjjkQbY7I