IMG_20160822_09041622 серпня в Конотопському відділі поліції відбулися заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Цього дня, за традицією, в актовій залі відділу зібрався весь особовий склад підрозділу, а також пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ, щоб вкотре згадати своїх колег, які віддали власне життя виконуючи професійний обов’язок.

З промовою до присутніх звернувся перший заступник начальника Конотопського відділу поліції Олександр Васильченко: «Щороку, напередодні Дня незалежності України, ми вшановуємо пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ, які не вагаючись, ціною власного життя виконали свій службовий обов’язок. Бажаю всім присутнім мирного неба над головою, добробуту в домівках, благополуччя та міцного здоров’я. Нехай більше ніколи не поповнюється трагічний список загиблих. А всі поліцейські, що несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції повернуться додому живими та здоровими, адже на своїх героїв з великим IMG_20160822_094746нетерпінням чекають родичі, друзі та колеги».

Голова Громадської організації «Конотопських пенсіонерів та ветеранів правоохоронних органів» Володимир Кича, поіменно згадав правоохоронців Конотопщини, які загинули при виконанні службових обов’язків. Серед них Андрій Швець, Олександр Калашник та Павло Акіменко.

Всіх своїх загиблих колег присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого відвідали їх могили та поклали до пам’ятних знаків квіти на знак пам’яті та поваги до їх безсмертного подвигу.

 

Сектор комунікації поліції Сумської області