2DW0yjTXf7Q20 серпня відбувся турнір з шахів та більярду серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Змагання були організовані центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на чолі з Віталієм Ковратовським, спільно зі спортивним клубом «Інваспорт», який очолює Валерій Литвинов, за підтримки сектору міської ради з питань внутрішньої політики.

Зустрітися з сильними духом конотопцями забажав у вихідний день міський голова Артем Семеніхін. Адже він не може залишатися осторонь тих питань, які піднімають перед ним тендітні дівчата та мужні чоловіки на візочках, люди поважного віку, які весь час  залишалися осторонь повноцінного суспільного життя і не лише в силу своїх обмежених можливостей, а й в силу байдужості та бездіяльності оточуючих, в тому числі і представників влади.

Артем Семеніхін твердо переконаний, що такому неприпустимому ставленню до цих особливих людей давно пора поставити крапку. Адже у сучасній державі вони не мають відчувати себе обмеженими та дискримінованими. Очільник міста особисто ініціював забезпечення покращення умов для  організації  дозвілля людей, які мають спільні інтереси. Отож, уже зараз розглядаються можливі варіанти надання в оренду приміщення для інвалідів та вивчаються можливості забезпечення його матеріально-технічною базою для занять спортом.

Як зазначила завідувач сектору міської ради  з питань внутрішньої політики Інна Панченко : «Лише спільними зусиллями ми можемо покращити наше життя сьогодні. Нехай навіть міліметровими обережними кроками, але нам уже вдалося  зрушити  з місця камінь бездіяння. Процес діалогу активістів з обмеженими фізичними можливостями та міської влади вже налагоджений. По мірі надходження зауважень, недоліків, пропозицій щодо покращення організації щоденного побуту, всі вони виконуються та мають стовідсоткову підтримку міського голови Артема Семеніхіна.»

2XelDA67HZ8gdZ2kn9tdpEpMyq5LXeI9o