iЗустрічаємо 25 річницю Незалежності України разом! Давайте разом підтримаємо тих, хто тримає мирне teploserdecнебо над нами!

24 серпня з 14-00 на площі Миру (біля Центру культури та дозвілля – кінотеатру “Мир”) – благодійна акція “Тепло сердець – солдатам України”, ініційована волонтерською спільнотою нашого міста. Запрошуємо підтримати нашу ініціативу всіх, хто має бажання допомогти нашим захисникам і долучитися до спільної корисної справи.

У ході акції «Тепло сердець – солдатам України» кожен охочий може не на словах, а реальними справами підтримати наших військових на передовій:

– долучіться до плетіння маскувальних сіток і захисних костюмів (кікімор); година вашого часу біля сітки – безцінна, бо може врятувати життя і здоров’я тих, хто нас захищає!!!

– зробіть разом зі своїми дітьми малюнок, листівку-вітання для наших військових,

– придбайте смаколик, поробку, листівку, оберіг від наших майстринь-волонтерів на благодійному ярмарку,

– принесіть кілограм овочів (капуста, цибуля, лук), адже багато хто зараз збирає врожай(!), або крупи, макаронів, з яких наші дівчата готують смачнючі сухі борщі та супи!

– разом зі своїми дітьми, знайомими відвідайте виставки наших місцевих талановитих майстринь – Олени Ракітіної та Ірини Козлової, візьміть участь у майстер-класах з виготовлення оберегів (янголят, лялечек-мотанок, птахів щастя ),

– долучіться до збору коштів і благодійної допомоги для наших захисників, підтримайте тих, хто оберігає наш мирний сон!

Розуміємо, зараз нелегко всім… Але війна за незалежність триває… Допоможемо тим, хто захищає мир і спокій у наших домівках! Пам’ятаймо, що лише всі разом, згуртовано, дружньо, цілеспрямовано, підтримуючи один одного,з вірою в наші сили та можливості, зі щирим патріотизмом, ми досягнемо спїльної мети – Україна переможе!

Небайдужі, ДОЛУЧАЙТЕСЯ! Дякуємо за репост.

P.S. Переконливе прохання від організаторів акції: відсутність – політичного піару, наявність – виключно державної символіки і гарного настрою! Зустрінемося!