У ході зібрання було заслухано ряд питань: vet1

1. Інформацію завідувача сектору міської ради з питань внутрішньої політики Інни Панченко.

  1. Завдання ради організації ветеранів по підготовці святкування Дня Міста 6 вересня.

Організація проведення циклу лекцій про Другу світову війну та визволення міста    Конотопа

3. Про підготовку документів щодо відзнаки активістів організації.

4. Підготовка та проведення «Дня партизанської слави» 22.09.16.

  1. Про стан охоронних зон пам’ятників на Братських могилах учасників Другої Світової війни.
  2. Затвердження комісії для організації проведення 30-річчя заснування організації ветеранів у лютому 2017 року
  3. Затвердження посадової інструкції голови первинної організації
  4. Організаційні питання.
  5. Інше

Завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики Панченко Інна Анатоліївна проінформувала присутніх про напрямок роботи сектору та запропонувала долучитися до проектів,.які можна спільно втілити у життя найближчим часом.

Вона також повідомила, що на сьогоднішній день вже вийшла друком книга ветерана  Оношка Миколи Михайловича.

Рада ветеранів збір коштів на видання книги винесла на міський рівень і міська рада теж долучилася до цього процесу. Загалом було зібрано 15 тисяч гривень і надруковано 100 примірників книги «Заборонене кохання». До дня міста 6 вересня у міському музеї відбудеться  презентація книги з запрошенням широкого кола читачів. Частину видання планується роздати по бібліотеках. На жаль, вже немає серед нас дружини Оношка М.М., яка дуже переймалася за книгу. Ця подія – видання книги письменника – є найкращим пам’ятником Оношку М.М.

Інші питання були розглянуті ветеранами, по кожному прийняті відповідні рішення. Рада мудрих та досвідчених людей поважного віку завжди готова до конструктивного діалогу та плідної співпраці з владою міста. У свою чергу, міський голова Артем Семеніхін всіляко сприяє діяльності організації та з повагою ставиться до тих, хто пройшов нелегкий життєвий шлях на благо нашої рідної неньки-України, своєю працею та подвигами піднімав її з колін. Віддати належну честь та шану цим людям, аби вони за життя відчули турботу про себе та свою значимість – це наш святий обов’язок, приклад людяності та доброти.

vet2vet3