DNZ1День Народження країни – найголовніше свято нашої держави – молодої, але вже досить мудрої, вільної, бо ворогами впродовж віків нескореної, могутньої, сильної, унікальної, благословенної, єдиної та неподільної, дивовижної та надзвичайної…
Святом пахло у повітрі сьогодні з самого ранку. “З Днем Незалежності” звучало повсюди, вишиванки милували око на поважних чоловіках, тендітних жінках, милих дітлахах. 
Урочистості з нагоди свята розпочалися о 10 годині біля пам’ятника Т.Г.Шевченка. Спільно зі всією Україною конотопці виконали державний гімн. Хтось тримав руку на серці, хтось шепотів , намагаючись підспівувати, хтось просто стояв, схиливши голову, але всіх, без винятку – представників влади, волонтерів, громадських активістів, військових, пересічних мешканців – переповнювали емоції гордості та любові до України. Бо сьогодні всі розуміють, що саме ми є творцями самостійної держави, учасниками історичних подій, взірцем для наших дітей, прикладом для наслідування наступним поколінням. 
Міський голова Артем Семеніхін привітальним словом ще більше вселив у містян віру і тверде переконання того, що ми, українці, на правильному шляху: “Ніщо не зупинить нас у боротьбі до єднання, боротьбі за повернення наших окупованих земель заради майбутнього наших нащадків у вільній, заможній, квітучій державі”
У підтвердження своїх слів Артем Юрійович нагородив за вірне, сумлінне та бездоганне служіння українському народові,за професіоналізм та самовідданість при захисті суверенітету держави, територіальної цілісності, недоторканості на Сході України медалями “25 років незалежності” та пам’ятними нагрудними знаками “За Україну. За її волю” тих, кому безпосередньо всі ми завдячуємо мирним небом над головами, завдяки кому так сильно укорінилася у наших душах і серцях та сама “ВІРА”…
Нагороди отримали наші захисники з посмішкою на вустах, але з невимовним болем у серці за тих, хто вже ніколи не підніметься за своєю відзнакою, хто ціною свого життя дав можливість нам – ЖИТИ.. 
Вшанували загиблих хвилиною мовчання та патріотичною ходою вирушили до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло прочитав молитву за Україну і провіцв літургію за загиблими. Завершились урочистості колективним виконанням Славня України. 
Але це лише урочистості з нагоди свята. А насправді незалежність твориться нами кожного дня – нашими вчинками, словами, прагненнями, переконаннями…
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

DNZ2DNZ3

DNZ6

 

 

 

 

 

 

DNZ4DNZ8DNZ9