polДіти – це наше майбутнє. Народження дитини – це складний, хвилюючий, відповідальний процес. Конотоп – місто немаленьке, порівняно молоде. Адже, за статистикою, в середньому щоденно у нашому місті народжується троє дітлахів. Тому комфортні умови для наших породіль та майбутніх мам – це не лише вимога часу, а й пріоритетне питання для міського голови Артема Семеніхіна. Завдяки спільним зусиллям очільника міста, заступника міського голови Тетяни Іноземцевої, головного лікаря ЦРЛ Володимира Носача, медичних працівників та інших представників відповідних служб, нарешті гостинно відкрив двері сучасний, зразковий, комфортний пологовий будинок. Привітати перших породіль завітав міський голова Артем Семеніхін. Він вручив мамам подарункові сертифікати та побажав повертатися до стін пологового ще не один раз, прихопивши з собою і подруг. Жінки з радістю та подякою прийняли привітання міського голови, схвально відгукувалися про умови перебування у пологовому, якісне медичне обслуговування. Адже не в кожному обласному місті є такий сучасний центр народження нових життів. Відтепер – це наша гордість. У цьому змогли переконатися не лише наші конотопчанки, а й мешканки прилеглих районів та областей. Все буде Україна!