22 вересня 2010 року в місті Білопілля на спортивному майданчику зі штучним покриттям пройшли фінальні обласні змагання з міні-футболу серед міських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», у яких взяли участь команди з міст Білопілля, Кролевця, Конотопа, Глухова, Шостки та Сум.

            Команда Конотопа перемігши в своїй групі Білопілля та Глухів потрапили в півфінал на команду Кролевець, яку перемогли з рахунком 4:2. В іншому півфіналі Суми перемогли Білопілля 3:1. Отже в фіналі Конотоп та Суми. Гра була дуже напружена, боротьба точилась на кожному клаптику майданчика, що засвідчує результат – після першого тайму 0:0. В середині другого тайму після різкої контратаки Суми забили гол. Та лише наприкінці другого тайму після швидкого розіграшу стандартного положення Конотоп зрівняв рахунок.  Післяматчеві пенальті влучніше пробили гравці Конотопа, які перемогли 5:4.

          За підсумком змагань ІІІ місце здобула команда Білопілля. Переможці та призери отримали грамоти та медалі від обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

          Конотопський міський центр уже другий рік поспіль перемагає в обласних змаганнях із міні-футболу. Отже після вдалого виступу, Конотопський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на сьогоднішній день, посідає перше місце в літній спартакіаді серед семи центрів Сумської області, обійшовши Суми та Шостку.