22 серпня 100 маленьких патріотів відправилися до табору «Мрія» на патріотичний виїзд в рамках проекту «Ми діти твої, Україно», даний  проект було patвиграно громадською організацією «Молодіжний актив Конотопщини» в обласному конкурсі проектів, який реалізується за фінансової підтримки обласного управління у справах молоді та спорту.

Проектом було передбачено, що в ньому візьмуть участь 50 дітей з м. Конотоп та 50 дітей, які приїдуть до нас з міст Маріїнки та Красногорівки. Однак, у зв’язку з загостренням збройного конфлікту на Сході нашої держави, гостро постало питання безпечного транспортування дітей, тому було прийнято спільне рішення про заміну дітей із зони АТО на дітей переселенців, які проживають в нашому місті. Тож у виїзді взяли участь 50 дітей переселенців, 10 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 15 дітей з родин, що потрапили у складні життєві обставини, 25 талановитих та обдарованих дітей, а саме – учасників танцювальних коленкивів «Едельвейс» та «La Stayl», а також учні ДМШ №1.

Значну підтримку для організації виїзду надав особисто міський голова  м. Конотоп Артем Семеніхін,  який зробив усе можливе для того, щоб попри відміну приїзду дітей патріотичний  виїзд відбувся.

Вагомою стала допомога відділу освіти Конотопської міської ради, колективу табору «Мрія», відділу у справах молоді та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх», колективу  табору «Патріот».

У ході виїзду на дітей чекає низка цікавих заходів, спортивні змагання,  заняття з туризму, катання на байдарках, походи лісом, перегляд фільмів, дискотеки, часу сумувати у них точно не залишиться.

pat1pat2