FJ-J8DaxNScЗа підтримки міського голови Артема Семеніхіна,  у рамках відзначення Дня Незалежності у приміщенні  БК «Луначарський» відбувся рок-концерт під назвою «Рок за свободу».

У ньому прийняли участь 5 колективів: «Broadcast of Sinners», «Aterial», «Noizinger», «Wrong Habit», «Новий день».

Після концерту враження у всіх залишилися найпозитивніші, адже у ході виступів гуртів можна було почути різні напрямки рок-музики, тож кожен  міг знайти собі виконавців до душі. До того ж,  в залі панувала дружня, майже домашня атмосфера, хоча, враховуючи різноманітність музики, мав своє місце і «слем».

Організаторами концерту виступили відділ міської ради у справах молоді та спорту, відділ культури та туризму Конотопської міської ради, любителі року Сергій Ершов, Андрій Веретнов, та Ігор  Коломійченко.

«Останнім часом у нашому місті активно розвивається рок культура. Створюються нові молоді команди, а досвідчені стають більш відомими, любителі року постійно реалізовують нові проекти та концерти, а ми зі свого боку намагаємося максимально їм у цьому  допомагати та сприяти.

Незабаром у нашому місті відбудеться масштабна рок – подія,  концерт «Важка ділянка, Говори Українською», на яку  завітають гурти з різних куточків нашої держави, тож запрошуємо всіх бажаючих 4 вересня з 15.00-23.00 на центральну площу міста, насолодитися музикою разом»» – зазначає начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.lgY8OU_2IbwmOO4N6DSln8