За ініціативи «Конотопського вело-клубу», за підтримки міського голови Артема Семеніхіна, відділу міської ради у справах молоді та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх». 24серпня  2016 відбулось велораллі приурочене до Дня Незалежності України. Це дійство зібрало багато шанувальників велоспорту та просто прихильників здорового способу життя.

Маршрут, за яким їхали велосипедисти був детально спланований, щоб кожен зміг проявити себе на повну. Були ділянки із асфальтованим покриттям і ґрунтові дороги, та, навіть, піщані стежки, які принесли багато труднощів.

До заходу залучалась також група туристів та орнітологів від національного природного парку «Деснянсько – Старогутський»    м.Середина-Буда з патріотичною та еколого-просвітницькою метою.

Хоча і велораллі не було організоване як змагання, хотілося б зазначити, що першим пройшов маршрут у 53 км  за 2 години 16 хвилин  Юрченко Станіслав, другим прийшов Романчук Володимир, його час склав 2 години 29 хвилин, а третій – Черевко Максим з часом 2 години 39 хвилин.

Усі учасники  отримали масу вражень від велораллі та ще раз наголосили, що велоспорт – не лише модний та екологічний вид транспорту,  а ще й корисний для здоров’я!