25 серпня 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася шістнадцята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 23 питання, за результатами яких прийнято 22 рішення.

На початку сесії зареєструвалося 24 депутати міської ради із 36. На сесії були присутні: депутати Сумської обласної ради Биркун Микола Борисович, Демеха Сергій Васильович, начальник Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Нештенко Олексій Анатолійович, заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович,  старший співробітник Конотопського відділу управління СБУ Дубина Юрій Григорович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Чеботарьов Юрій Юрійович, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Першим питанням сесії було розглянуто питання «Про стан готовності закладів освіти міста до нового навчального року» з якого доповіла начальник відділу освіти міської ради Беспала Ольга Віталіївна. Наступним питанням депутати підтримали звернення депутатів Конотопської міської ради 7 скликання до Міністерства освіти і науки України щодо вирішення питання реорганізації закладів професійно-технічної освіти м.Конотоп.

Далі депутатами були розглянуті та затверджені рішення із земельних питань, внесені зміни до Комплексної міської програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, до Міської програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, до міської комплексної Програми підтримки міських, обласних фізкультурно-спортивних заходів та спортивних закладів на 2015-2016 роки, до Програми організації та проведення фестивалів та святкових заходів в місті на 2016 рік, до Програми забезпечення організаційної діяльності на 2016 рік та до Плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

Також депутатами було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися до них за допомогою, затвердили рішення щодо прийняття коштів на утримання закладів охорони здоров’я, затвердили статут комунального підприємства «Центр незалежних експертиз» в новій  редакції.

На сесії була затверджена Програма підвищення ефективності взаємодії та підтримки учасників бюджетного процесу у м.Конотоп на 2016 рік, а також комплексна Програма підвищення енергоефективності у м.Конотоп на 2016-2018 роки, внесені необхідні зміни до міського бюджету на 2016 рік та програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

Проект рішення «Про затвердження проектів документів для погодження Міністерством фінансів України обсягу та умов надання місцевої гарантії» депутатами підтримано не було.